Moravskotřebovský cyklomaraton 24. července 2021

Zaregistruj se
Zaregistruj se

STARTUJEME ZA

Seznam přihlášených závodníků

Jméno a příjmeníPohlavíMěstoKlubRok narozeníKategorieTrasa
MužM4Dlouhá
MužM4Dlouhá
Dominik MüllerMužMoravská TřebováDuha Lanškroun2008JKrátká
Pavel PánekMužMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1986M1Dlouhá
Monika DoleželováŽenaMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1983Ž1Dlouhá
Josef DoleželMužMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1963M3Dlouhá
Zdeněk HeinMužLitovelN.F.I. Metall1977M2Krátká
Martin ŠilberskýMužLitovelN.F.I. Metall1988M1Krátká
Zdeněk BartošMužBrnowww.cemba.cz1962M3Dlouhá
Jiří slabyMužSilvini r2sportSilviny1956M4Dlouhá
Ruda Nosek MužHradec Králové Velocentrum 1970M3Dlouhá
Michal NovákMužRohovládova BěláCSG Triteam1991M1Dlouhá
Kamila OrálkováŽenaMoravská TřebováORI-bikeservis2003ŽJKrátká
Kamila OrálkováMužMoravská TřebováORI-bikeservis2003JKrátká
Dušan OrálekMužMoravská TřebováORI-bikeservis1974M2Krátká
Filip KomínekMužVelká BítešVelká Bíteš1982M1Dlouhá
MužM4Dlouhá
Miroslav Vondruška MužPasekaKarlov1969M3Krátká
Roman StarýMužMoravská Třebová1979M2Dlouhá
Michaela ŠťastováŽenaKuřimREGA team2002ŽJKrátká
Václav TutschMužČeská TřebováPrestige cycling team1969M3Dlouhá
Jindřich PrchalMužPrahajednotlivec1980M2Krátká
Otakar SvozilMužMoravská TřebováKlub potápěčů Zábřeh1971M2Krátká
David WolfMužZábřehIN-LIFE Cycling Team1990M1Dlouhá
Tadeáš MilichovskýMužBrno2005JDlouhá
Josef MilichovskýMužBrnoSK Borišov1973M2Dlouhá
Radek ŽákMužKrizanovForce Fojtik Wilier1980M2Dlouhá
Radek ŽákMuž2M4Dlouhá
Antonín ŠálekMužJiříkoviceAmper Meteo2017 Rodinná
Lenka ŠálkováŽenaJiříkoviceAmper Meteo1967 Rodinná
Milan ŠálekMužJiříkoviceAmper Meteo1964 Rodinná
Radim KohoutekMužAmper Racing1973M2Dlouhá
Rostislav KrejcarMužAmper Racing1977 Rodinná
Martin JežekMužJemnice 1989M1Dlouhá
Klára DrobíkováŽenaHavířovAmper Racing1985 Rodinná
Tamara Drobíková ŽenaLanžhotAmper Racing1963 Rodinná
Martin DrobíkMužLanžhotAmper Racing1965 Rodinná
Jan HodačMužJihlavaAmper Racing1953 Rodinná
Vladimíra HodačováŽenaJihlavaAmper Racing1956 Rodinná
Jakub ŘíhaMužČerná HoraAmper Racing2013 Rodinná
Nela ŘíhováŽenaČerná HoraAmper Racing2008 Rodinná
Alena ŘíhováŽenaČerná HoraAmper Racing1983 Rodinná
Tomáš ŘíhaMužČerná HoraAmper Racing1978 Rodinná
Miroslav KulhavýMužŽamberkTessuti prestige team1967M3Krátká
Alena VybíhalováŽenaBlanskoNOTINO1988Ž1Krátká
Lukáš KoloušekMužDomašov nad Bystřicí1983M1Krátká
Lukáš BaduraMužBlanskoMráz léčí1983M1Krátká
Jiří KarchňákMužOtrokoviceKar sport1968M3Dlouhá
Kateřina KarchňákováŽenaOtrokoviceKar sport1970Ž2Dlouhá
Tomáš KulhavýMužPísečnáMONDRAKER Racing team1988M1Dlouhá
Aneta RotterováŽenaTřebařovSKP Duha Lanškroun1996Ž1Dlouhá
Michal RotterMužTřebařovSKP Duha Lanškroun1971M2Dlouhá
Vojtěch RyšavýMužŠumperk1994 Rodinná
Pavel ŠtusákMužProsečBolavé nohy 🙂1990M1Krátká
Miloš ČernýMužSušice 132MT1967M3Krátká
Michal KřivánekMužMoravská Třebová1985M1Krátká
Karel ŠevčíkMužBřezová nad SvitavouBike Březová nad Svitavou1999M1Krátká
Karel ŠevčíkMužBřezová nad SvitavouBike Březová nad Svitavou1972M2Krátká
Martin NovotnýMužNové VeselíAmper Racing1987M1Dlouhá
Vít ŽivnýMužPrahaNowis team1987M1Dlouhá
Anežka HejtmánkováŽenaSudova 118/44aHejtmánek2010ŽJKrátká
Jaroslav HejtmánekMužSudova 118/44aHejtmánek1974M2Krátká
Jaroslav HejtmánekMužM4Dlouhá
Kateřina MatysíkŽenaŠumperkŠumperk1990Ž1Krátká
Lubomír KrejčíMužJevíčkocyklo club Jevíčko1980M2Krátká
Johana MackováŽenaTrutnovDYNAFIT1992Ž1Dlouhá
Radek UherMužOchoz u BrnaBanán1975M2Krátká
Marek ŠebelaMužBrno1973M2Krátká
Jan StupkaMužBrnoAmper Racing1976M2Krátká
Milan MachalickýMužOlomoucCycloracing Olomouc1961M3Krátká
Daniel HondlMužJihlavaDanhonzovi2012 Rodinná
Sylva HondlovaŽenaJihlavaDanhonzovi1977 Rodinná
Markéta DedkováŽenaHavířov ŠumbarkAmper Racing1989 Rodinná
Lukáš BartošMužOstravaAmper Racing1989 Rodinná
Michal JonášMužŽďár nad Sázavou1980M2Dlouhá
Jiří MartinMužNáchodNáchod1990M1Dlouhá
Kamil MohylaMužBrno1977M2Dlouhá
David JuhásMužMor. Třebová1974 Rodinná
André JuhásMužMoravska TrebovaCykomanek2010 Rodinná
Nico JuhásMužMoravska Trebova Cyklomanek2009 Rodinná
Petra PolčákováŽenaPraha 8Cyklomanek🤪1979 Rodinná
Pavel TihonMužLetoviceDraci z Letovic1999M1Krátká
Michal ŘehořMužLetoviceDraci z Letovic1999M1Krátká
Petr Pospíšil MužBrandýs nad Orlicí Rafkarna IDEA cycling team 1979M2Dlouhá
Niki DrábekMužSvitavySKP DUHA Lanškroun2009JKrátká
Pavel PánekMužLanškrounVýtržníci1969M3Krátká
Tomáš PlášekMužRokytniceFit&core racing team1994M1Dlouhá
Patrik Novák MužŠumperk Cyklo Polách a syn1992M1Dlouhá
Evžen HodúrMužOlomoucEH461976M2Krátká
Miroslav KřečekMužProstějovKOB Prostějov1962M3Krátká
Jiří RiegerMuž 1962M3Dlouhá
Marek RiegerMuž Kovo Praha2007JKrátká
Dagmar ZouharovaŽenaBlanskoELEVEN BlackET TEAM1968Ž2Dlouhá
Petr SedláčekMužKralice n/O1966M3Dlouhá
Žaneta TrčkováŽenaHulínForce Fojtík Wilier1998Ž1Krátká
Tomáš TrčkaMužHulínForce Fojtík Wilier1993M1Krátká
Hana BurešováŽenaKřelovČOV Expert racing1985Ž1Krátká
Hana BurešováŽenaKřelovČOV Expert racing1985Ž1Krátká
Petr KřižákMužDarkoviceKřižák team1965M3Dlouhá
Radim NetekMužLanškrounVýtržníci1976M2Krátká
Daniel MayerMužŽďár nad Sázavou KC Hlinsko1997M1Dlouhá
Aleš HrtoňMužBrnoENDEKA Bassta team1967M3Dlouhá
PAVEL KRUPICAMužBRNOKovářství Krupica1971M2Dlouhá
Pavel HrazdilMužŠlapaniceBike Team Porsche Olomouc1987M1Dlouhá
Milan CoufalMužLanškrounVytrznici1972M2Krátká
Drahomir ZouharMužBlanskoELEVEN BlackET TEAM1960M4Dlouhá
Milan ŠtrajtMužMoravská Třebová-1976 Rodinná
Marek ŠtrajtMužMoravská Třebová-2013 Rodinná
Ivan Kupčík MužRousínov BezKlubu1979M2Dlouhá
Jan Dolívka MužDlouhá Loučka Dlouhá Loučka 1966M3Krátká
Pavlína Dolívková ŽenaDlouhá Loučka Dlouhá Loučka 1976Ž2Krátká
Andrea SCHIFFERŽenaGerasbike altmann.at1958Ž2Krátká
Michael SCHIFFERMužGerasbike altmann.at1966M3Dlouhá
Jiří KvapilMužMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1985M1Dlouhá
Marek HonMužUničovVOSA Šumvald1991M1Krátká
Aleš ZlámalMužOchoz u BrnaSUPer1983M1Dlouhá
Karel NovotnýMužDlouhá LoučkaCK čerti Kunčina1969M3Dlouhá
Mikuláš HrubešMužŽerůtkyŽerůtky2000M1Krátká
David HrubešMužŽerůtkyŽerůtky1970M3Krátká
Jan ŠubaMužUničovVOSA Šumvald1984M1Krátká
Jana ČupováŽenaNové Město na MoravěNOVATOP BIKE TEAM1990Ž1Dlouhá
Mirek LibraMužNové Město na MoravěNOVATOP Bike Team1989M1Dlouhá
Antonín MaňurMužStará VesRD1989M1Dlouhá
Jana VohnoutováŽenaOpatovice nad LabemPrestige Cycling Team1988Ž1Krátká
Jitka DulajováŽenaMoravská Třebová1998Ž1Dlouhá
Jan PavlásekMužŘetová1999M1Dlouhá
Dita Rolencová ŽenaMoravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 1969Ž2Krátká
Adéla PapáčkováŽenaLibchavyPrestige cycling team1998Ž1Krátká
Martin Šenk MužUničovVOSA Šumvald 1978M2Krátká
Jiří KeislerMužBohumínSintesi Flu Multicraft 1994M1Dlouhá
Martin ŠímaMužOstravaMax Cursor1966M3Dlouhá
Jakub TesařMužSpešov ACT leraK Blansko2003JKrátká
Michal BílekMužKroměříž1994M1Krátká
Michal VejdaMužČeská TřebováPrestige cycling Team1994M1Dlouhá
Roman BulejkoMužVeletinyMibutrans1988M1Dlouhá
Pavla HoráčkováŽenaMoravská Třebová1978Ž2Krátká
Jitka HarlenderováŽenaNáměšť na HanéCyklo team Kolárna1974Ž2Krátká
Josef Čuma MužMilonice1980M2Dlouhá
František PoučMužOlbramice30FAPO TEAM1997M1Krátká
Matěj KrajčiMužMoravská TřebováBT 20002004JKrátká
Vlastimil OdehnalMužBoskoviceMoravec Team1966M3Krátká
Michal Šašek MužBrnoBrno1987M1Krátká
Pavel HüblMužČeská Třebová1976M2Krátká
Martin MervartMužŠtíty Cube-Štíty 1977M2Dlouhá
Petr Šich MužVelké OpatoviceMORAVEC Team1999M1Dlouhá
Dalibor MaňasMužSlavkov u BrnacoFEE1971M2Dlouhá
Josef PospíšilMužMoravská TřebováMoravská Třebová1985M1Dlouhá
Radim FialaMužOpavaCyklo team Kolárna 1995M1Krátká
Leoš HolmanMužPardubiceHoKl club Lužec nad Cidlinou1970M3Dlouhá
Leoš HolmanMužPardubice0M4Dlouhá
Jan OtrubaMužStrážniceOcveloví letci1294M4Dlouhá
Karin HájkováŽenaMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1973Ž2Dlouhá
Lenka EliášováŽenaHačky1978Ž2Dlouhá
Filip WiedermannMužŠternberkCykloteam Kolárna 1994M1Dlouhá
Filip ZapletalMužČervenka2001JKrátká
Tomáš Fiala MužŠtěpánov1977M2Krátká
Marek FialaMužLitovel1973M2Krátká
Martin ČihařMužHolešov 4EVER Cyklo Bulis2006JKrátká
Michal RůžičkaMužMoravská Třebová1976M2Dlouhá
František DoležalMužÚjezdTRIBIKE KOALA - STEVENS1987M1Krátká
Klimeš MilošMužBrnoEndeka bassta1955M4Krátká
Marie SirováŽenaTřebovice1977Ž2Krátká
Martin SlezákMužJedovnicePro radost1995M1Dlouhá
Jiří BílekMužBlanskoGhost1979M2Dlouhá
Karel DoležalMužBrno1974M2Dlouhá
Pavel MikuleckýMužVysoké MýtoCTB Brandýs nad Orlicí1991M1Krátká
Jiří HotařMužKunčina CK Čerti Kunčina1973M2Dlouhá
Vladimír DokouúilMužMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1965M3Dlouhá
Pavel ŠimoMužOlomoucCyklo team Kolarna1961M3Krátká
Dominik Kunert MužHrabová Hrabová2002JDlouhá
Zdeněk MatuškaMužRudice1979M2Krátká
Vít SuchomelMužTišnovTišnov Jamné1995M1Krátká
Marek VanclMužBřezová Bike Březová1974M2Krátká
Hana KrejčíŽenaBlanskoPBV MTB TEAM BRNO1979Ž2Krátká
Lukáš PulgretMužTišnov1994M1Krátká
Martin ZváraMužSvitavyBike Klub Svitavy1970M3Krátká
Libor MeišnerMužMoravská Třebová Ráfkarna IDEA Cycling Team 1987M1Krátká
David Ryšavý MužVelké NěmčiceEndeka Bassta team1984M1Krátká
Martin JílekMužŠumperk 1Cyklo Polách Šumperk1969M3Dlouhá
Vojtěch RozmahelMužŠlapaniceBike Team Porsche Olomouc1996M1Dlouhá
Martin KuderaMužAmper Racing1991M1Krátká
Tadeáš LadraMužMoravská TřebováSKP Duha Lanškroun2007JKrátká
Jan LadraMužMoravská Třebová1981M1Krátká
Lubomír VychodilMužLitovelCykloteam KolárnaM4Krátká
Jolana PeterkováŽenaMoravská Třebovásama za sebe1999Ž1Krátká
Jiří StřechaMužUstí nad Orlicí1986M1Krátká
Tomáš PolákMužTateniceCK Čerti Kunčina 1972M2Dlouhá
Markéta OdehnalováŽenaOlomoucCyklo Team Kolárna 1993Ž1Krátká
Vašek Peterka MužMoravská Třebová NHLUDANKY1975M2Krátká
Martin Peterka MužMoravská Třebová BRADYSPORTTEAM2004JKrátká
Petr MacháňMužRokytnice v Orlických horách 444RTW2006JKrátká
Petr MacháňMužRokytnice v Orlických horách 444RTW1974M2Krátká
Klára OdehnalováŽenaBoskoviceCykloteam Kolárna2003ŽJKrátká
Jiří ZemánekMužMoravská Třebová-1956M4Krátká
Jiří KašpárekMužJinačoviceREGA Bike team1980M2Krátká
Martin PetlachMužSiviceMartin Petlach1979M2Krátká
Maroš ErdziakMužBrnoENDEKA BASSTA team1980M2Dlouhá
Veronika BarnetováŽenaŽamberkPardubice BIKERS 1999Ž1Krátká
Petr ŠtěpánekMužMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1967M3Dlouhá
Jiří LangrMužLinharticeBT1976M2Dlouhá
Milan KaprálMužProstějovRicardo racing team 1960M4Dlouhá
Pavel Ganita MužRadvanice, Ostrava1986M1Dlouhá
Milena Ryšavá ŽenaZábřeh 1994Ž1Dlouhá
Zdeněk Ryšavý MužZábřeh 1987M1Dlouhá
Jiří KřenekMužBrnoSám za sebe1974M2Dlouhá
Emil HekeleMužLosticeZekof team1977M2Dlouhá
Pavel KunčárMužČeská Třebová1979M2Dlouhá
František SobolaMužPrahaFrantišek Sobola1955M4Krátká
Josef GraclaMužNapajedlaNapajedláci1962M3Dlouhá
MužM4Dlouhá
Ing.Richard JílekMužBrnoBike Team Porsche Olomouc 1972M2Dlouhá
Tomáš Lněnička MužLubnáF-BIKE KLUB SÁDEK 1998M1Dlouhá
Vanke VilémMužOlomouc1959M4Dlouhá
Radim MikulecMužHradčoviceRMteam1991M1Krátká
Lukáš TřasákMužOsík 200Tesaři Osík1985M1Dlouhá
Josef JarůšekMužSpešovSpešov1974M2Dlouhá
Milan ŠtůsekMužBrno 2Brno1974M2Krátká
Denis Zezula MužSvitavy SKP Duha Lanškroun 2007JKrátká
Miroslav JeroMužTrutnovKasper Swix team1984M1Dlouhá
Aleš SirovyMužTřeboviceBike Club Svitavy1970M3Dlouhá
Vladimír PotůčekMužBrnoREGA team1960M4Dlouhá
Tomáš FrühbauerMužDolní Sokolovec2004JKrátká
Tomáš ZezulaMužSvitavyBike club Svitavy1980M2Dlouhá
Jaroslav SvobodaMužVelké PoříčíINS Ateliér Náchod1971M2Dlouhá
Adéla LochmanováŽenaAmper Racing2012 Rodinná
Tereza LochmanováŽenaAmper Racing2010 Rodinná
Petr LochmanMužAmper Racing1982 Rodinná
Tereza NesetováŽenaLitovelIN-LIFE cycling team1989Ž1Dlouhá
Jan NesetMužLitovelIN-LIFE cycling team1986M1Dlouhá
Alena LochmanováŽenaAmper Racing1983 Rodinná
Tomáš KnapovskýMužÚstí nad OrlicíCK Čerti Kunčina1981M1Krátká
Jaroslav HanákMužMoravská TřebováCk Slovan1959M4Dlouhá
Peter ŠvecMužCyklo klub Obora1981M1Dlouhá
Jiří KadidloMužMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1972M2Dlouhá
Richard Jílek MužBrnoBike Team Porsche Olomouc 1972M2Dlouhá
Pavel DouchaMužAmper Racing1974M2Dlouhá
Luděk ŠikolaMužAmper Racing1974M2Krátká
Jiří VoňkaMužDvůr Králové n.LCarla-Kupkolo-Dvůr Králové n.L1954M4Krátká
Leoš HolmanMužPardubiceHoKl club Lužec nad Cidlinou1970M3Dlouhá
martin bartošMužmohelnicebike sport team mohelnice1979M2Dlouhá
Martin HanusMužHradec KrálovéProfibikeservis1987M1Krátká
Kateřina SedláčkováMužHradec KrálovéBikerespect1987M1Krátká
Michal ŠtantejskýMužŠpindlerův MlýnSAC Špindlerův Mlýn1984M1Dlouhá
Radim VagnerMužBystrovany-2001JKrátká
Zdeněk BilennýMužAmper Racing1983M1Krátká
Pavel ŘehákMužAmper Racing1994M1Dlouhá
Jiří TomešMužPardubice1988M1Krátká
Jan PalaščákMužAmper Racing1983M1Dlouhá
Aleš PřibylaMužAmper Racing1980M2Dlouhá
David ProvazMužPasekaKRS Paseka1974M2Krátká
Radek NovotnýMužOsíkOCK Osík1970M3Dlouhá
Tomáš SedláčekMužMoravská TřebováCK Slovan Moravská Třebová1971M2Dlouhá
Radek VránaMužAmper Racing1979M2Dlouhá
Martin NádeníčekMužAmper Racing1983M1Dlouhá